Ikona FB
DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy
DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy

Zadzwoń już teraz: 884 896 288

Wesele

Drodzy przyszli Państwo Młodzi.

Wiemy, że zależy Wam na:

  • zgodnym z waszymi oczekiwaniami doborze muzyki odtwarzanej na odpowiednim sprzęcie przez znakomitego dj-a weselnego
  • profesjonalnym, nie pozbawionym humoru, kulturalnym prowadzeniu imprezy przez wodzireja z ogromnym doświadczeniem i energią udzielającą się wszystkim uczestnikom wesela,
  • wysokiej klasy sprzęcie grającym, nagłośnieniu i oświetleniu.

OTRZYMACIE OD NAS TO WSZYSTKO I NIE TYLKO…

Oferujemy coś naprawdę UNIKALNEGO

IDEALNIE ŁACZYMY POKOLENIA

Czynimy to z niepowtarzalną swobodą, lekko i z poczuciem humoru, bo doskonale wiemy, jak to zrobić. Z nami dobrze bawią się goście w każdym wieku!

Onas
Onas

A żeby jeszcze uprzyjemnić Wam ten szczególny dzień dodamy wytwornicę baniek mydlanych/wytwornicę ciężkiego dymu (szczególnie polecamy jako uatrakcyjnienie pierwszego tańca).

Proponujemy Wam kreatywne podejście do tego wyjątkowego, jedynego i niepowtarzalnego wydarzenia jakim jest Wasze wesele. Międzypokoleniowy duet Leszek i Krzysztof – wodzirej i dj łączymy to co najważniejsze: profesjonalizm i doświadczenie z poczuciem humoru i odrobiną szaleństwa. Bezpośredni kontakt z gośćmi to dla nas codzienność. Konkursy, zabawy , tańce integracyjne, weselne karaoke to normalny element wspólnej zabawy okraszonej naprawdę dobrze dopasowaną do towarzystwa muzyką.

  • Proponujemy również całą gamę innych atrakcji. Dzięki współpracy z wieloma artystami i wykonawcami estradowymi spełniamy również nietypowe życzenia, takie jak pokazy fajerwerków, pokazy taneczne (między innymi taniec ognia), występy iluzjonistów, piosenkarzy itp.

JESTEŚMY PRZEPISEM NA UDANĄ ZABAWĘ NA WESELU. Z nami wesela są udane. bo staramy się zawsze znaleźć tę niewidzialna nić porozumienia najpierw z Parą Młodą a potem z jej gośćmi.

I najważniejsze - oferujemy konkurencyjne ceny, zapewniając pełen zakres wyżej wymienionych usług (wcale nie jesteśmy kosztowni).

Onas
Onas
Onas
Onas