Ikona FB
DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy
DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy

Zadzwoń już teraz: 884 896 288

Referencje

Opinie i komentarze naszych klientów są najlepszą rekomendacją naszych usług. Przeczytajcie!

Krótka rozmowa z parą młodą

Referencje

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria

Oto kilka z wielu opinii na temat naszej pracy:

Pana Leszka i Krzysztofa poznaliśmy na wakacjach w Albanii. Przejechali ponad 400km na Śląsk aby w tym najważniejszym dniu być razem z nami;) Bardzo rzetelnie i profesjonalnie wykonują swoją prace. Niczym nie martwiliśmy się w trakcie wesela, dla każdego coś się znalazło i dla tych młodszych, i dla tych starszych; było dużo zabaw oraz konkursów z nagrodami, goście byli zachwyceni i bawili się do samego rana! Szczerze polecam MUSIC LOCUTOR! Mam nadzieje, że kiedyś powtórzymy tak wspaniałą imprezę;)

Barbara i Paweł


5 x TAK wybór Music Locutor to strzał w 10! Polecamy Music Locutor z czystym sumieniem! Namiary dostaliśmy z polecenia, po spotkaniu od razu wiedzieliśmy, że to jest właśnie to czego szukaliśmy. Pierwszy raz widzieliśmy tak przygotowaną imprezę a w dodatku było to nasze wesele. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem niespodzianek, goście bawili się zarówno młodzi jak i dojrzali tancerze :). Ogromnym zaskoczeniem były dla nas atrakcje i to, że Panowie zachęcali do tańca i zabaw w niestandardowy sposób. Gdybyśmy jeszcze raz mieli organizować wesele :D .... Hmm nie byłoby mowy o nikim innym jak tylko Music Locutor.

Ania i Szymon


Co tutaj dużo pisać: było super, dużo muzyki, zabawy i nikt na parkiecie nie zasnął (jak i przy stole). Wiemy ze trudno znaleźć dobry zespół, dj-a na własne wesele, ale to był strzał w dziesiątkę. Pozdrowienia z Hamburga.

Michael i Gosia


Pana Krzysztofa i pana Leszka polecamy wszystkim, którzy na swojej imprezie nie chcą się niczym martwić. Nasze wesele było poprowadzone fantastycznie, parkiet był rozgrzany do czerwoności, a goście świetnie się bawili. Zabawy i konkursy były przezabawne, poprowadzone ze smakiem i wyczuciem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z doboru muzyki do temperamentu naszego i naszych gości. Pan Leszek i pan Krzysztof nie kłamali w ogłoszeniu, ich usługi to naprawdę gwarancja wspanialej zabawy i profesjonalizmu. Dziękujemy i polecamy w 100%!

Paulina i Fabian

Najlepszy DJ i Wodzirej! Dzięki profesjonalnej obsłudze niczym nie musieliśmy się martwić tego dnia. Panowie spełnili nasze oczekiwania :)
Fajna muzyka, konkursy z pomysłem. Całą noc parkiet był pełen roztańczonych, dobrze bawiących się gości, którzy do dziś z uśmiechem wspominają udaną zabawę. Gorąco polecamy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na innych zabawach!


Patrycja i Marcin


Music Locutor to najlepszy Team na wesele i imprezy! Moje polsko-angielskie wesele nie było zbyt wielkie jednakże Panowie tak dobrali muzykę i atrakcje do temperamentu gości, że wszyscy świetnie się bawili! Dziękuje jeszcze raz: to był najlepszy dzień i noc w moim życiu.

Sabina i Adrian


Polecamy z czystym sumieniem!!!! W naszym przypadku wesele międzynarodowe i strach , jak to będzie? Polacy, Francuzi i Niemcy... ale Pan Leszek i pan Krzyś dali czadu i okazało się, że strach był niepotrzebny. Wesele było udane, goście bawili się wszyscy razem i co niektórzy następnego dnia narzekali na zakwasy ;-). Dziękujemy serdecznie za wspaniałą muzykę i zabawę!!!! POLECAMY I POZDRAWIAMY!

Magdalena & Nicolas


Na Naszym weselu też grali i było wspaniale. Wszyscy się świetnie bawili. Teraz na każdej rodzinnej imprezie nam towarzyszą. Polecam z całego serca.

Izabela L.


U mojego syna grali i było super wszyscy się świetnie bawili do białego rana pozdrawiam serdecznie!

Dorota K.


Również polecam Music Locutor, najlepsza ekipa na prowadzenie imprez każdego rodzaju!

Dorota Z.

Więcej sprawdzonych i zweryfikowanych (prawdziwych) opinii o nas:

https://www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/

Oraz

https://www.facebook.com/projekt.atmusic