Ikona FB
DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy

Zadzwoń już teraz: 884 896 288

Imprezy okolicznościowe

NASZYM NAJWIĘKSZYM ATUTEM JEST POMYSŁOWOŚĆ I PROFESJONALNE ZREALIOWANIE USŁUGI, DLATEGO NIE OGRANICZAMY SIĘ TYLKO I WYŁACZNIE DO ODTWARZANIA MUZYKI.

IMPREZA RODZINNA, JUBILEUSZ, URODZINY

Na pewno chcecie, żeby organizowane przez was spotkanie w gronie rodzinnym pozostało w pamięci uczestników i budziło miłe wspomnienia.

Z nami spełnicie swoje oczekiwania!

Onas
Onas

Wielu obsługującym tego typu imprezy wystarcza dopasowanie repertuaru do oczekiwań klienta. Dla nas to jest po prostu standard. Tak samo jak wczucie się w klimat imprezy oraz wykorzystanie w realizacji usług profesjonalnego sprzętu odtwarzającego, nagłośnienia i oświetlenia.

Kładziemy ogromny nacisk na animowanie uczestników i dzięki temu impreza przez nas obsługiwana to gwarantowana odpowiednia dawka dobrego humoru i energii, to pewność wesołej atmosfery i ciekawych wrażeń.

W trakcie imprezy możemy zaoferować Wam na przykład udział w jednym z wariantów teleturnieju „Jaka to melodia?”, zabawnych kalamburach, quizach i zagadkach, karaoke, wspólnych tańcach i hulankach na parkiecie, a nawet naszej autorskiej wersji „You Can Dance” oraz wielu innych atrakcyjnych, zaskakujących propozycjach.

W naszym repertuarze mamy zabawy, konkursy i innych atrakcje dopasowane do różnych rodzajów imprez i okoliczności, a zatem inaczej bawimy uczestników rodzinnej „osiemnastki”, inny program oferujemy z okazji ślubnych jubileuszów. Pamiętamy także o tym, by w odpowiedni sposób uczcić i wyróżnić osoby, którym uroczystość jest dedykowana.

Onas
Onas

BALE I ZABAWY TANECZNE

Bale i zabawy taneczne to także dobra okazja do wspólnej zabawy i to nie tylko w tańcu. Oprócz standardowych tego typu wydarzeń posiadamy doświadczenie w obsłudze imprez o charakterze charytatywnym i tematycznym. Oczywiście z odpowiednim doborem dodatkowych atrakcji.

Karnawałowy bal wenecki, bal maskowy, bal przebierańców

Odrobina tajemniczości, nieco szaleństwa, a przede wszystkim szampańska zabawa.

Dbamy o dobry humor uczestników, uprzyjemniając im udział w imprezie nie tylko umiejętnie dobranym repertuarem muzycznym ale też ciekawymi i zabawnymi atrakcjami. Proponujemy między innymi taniec kotylionowy, wybór króla i królowej balu, konkurs na najbardziej tajemniczą postać lub najlepsze przebranie. Do tego dokładamy mnóstwo innych pomysłów, których realizacja sprawi, że każda zabawa taneczna, każdy bal będzie w pewien sposób niepowtarzalna.

Dinozaury rocka

Świetna impreza klimatyczna dla tych, którzy lubią nieco mocniejsze brzmienia. Na niej mogą wspólnie bawić się długowłosi hippisi i zwolennicy irokeza na głowie. W repertuarze muzycznym stare ale wciąż popularne utwory z pogranicza rocka i popu z lat 60.tych, 70.tych i 80.tych.

Nieco nostalgiczne ale z gwarancją dobrej zabawy spotkanie ze znanymi, nieśmiertelnymi przebojami. Oczywiście nie zapominamy o polskich wykonawcach.

Halloween

Szalona noc z duchami, której przewodnim motywem, zamiast tradycyjnego „cukierek albo żart” jest „MUZYKA I ŻART”.

Całość prowadzą dwa „zombiaki”, które chętnie ugoszczą i zabawią wszelkiego rodzaju kościotrupy, strzygi, czarownice, mumie, duchu, wampiry, wilkołaki i wszelkie inne straszydła.

Wśród atrakcji „upiorne” konkursy i „magiczne” zabawy.

Na życzenie klientów imprezę ubarwić swoją obecnością może profesjonalny prestidigitator.

Andrzejki

Wieczór wróżb i spełniających się przepowiedni okraszony odpowiednią dawką energetycznej, porywającej do tańca muzyki. Wszystko to okraszone dobrym humorem, zagadkami i quizami. Nie może zabraknąć tradycyjnego lania wosku oraz wszystkiego co stanowi o wyjątkowości i tradycji tego niepowtarzalnego wieczoru, a więc impreza podczas której poznasz swój horoskop, dowiesz się czy w najbliższym czasie znajdziesz tego kogoś „naj”, a nawet czy dostaniesz podwyżkę albo awans.

Onas
Onas

Takie cuda tylko z nami!

Zimowa gwiazdka

W okresie świąteczno-karnawałowym zapraszamy na spotkanie z szalonymi Świętym Mikołajem i Elfem. Oprócz popularnych i znanych świątecznych hitów tanecznych zagrają dla Was największe przeboje i ofiarują muzyczne prezenty.

A na dodatek zaproponują całą gamę zabaw i konkursów oraz specjalny gwóźdź programu (!!!) - jedyną i niepowtarzalną rewię mody.

Niezapomniane wrażenia i dobra zabawa gwarantowane!

Onas
Onas
Onas
Onas

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ BY UCZESTNICY IMPREZ PRZEZ NAS PROWADZONYCH WRACALI DO DOMÓW ZADOWOLENI, W DOBRYCH CHUMORACH I Z PRZEKONANIEM, ŻE DOBRZE SIĘ BAWILI.

SPOTKANIE GWIAZDKOWE DLA DZIECI

Jeżeli państwa firma, organizacja, instytucja zamierza wprowadzić dzieci swoich pracowników lub członków w radosny świąteczny nastrój i zapewnić im spotkanie ze Świętym Mikołajem, elfami i śnieżynkami, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapewniamy atrakcyjne zabawy, konkursy, taneczne pląsy, śpiew i inne animacje. Każde dziecko odbierające prezent zostanie oczywiście uwiecznione na fotografii wraz ze Świętym Mikołajem.

Nasz program realizujemy w różnych wariantach, dostosowanych do wymogów i możliwości klienta w obiektach przez niego wskazanych. Zapraszamy również do skorzystania z możliwości połączenia go z projekcją filmową dla dzieci. Możliwe jest zrealizowanie zlecenia w popularnych sieciach kin lub w kinach lokalnych.

Onas
Onas