Ikona FB
DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy

Zadzwoń już teraz: 884 896 288

Eventy dla firm

Przed Wami spotkanie integracyjne w gronie współpracowników, a może wieczór po ciężkim całodziennym szkoleniu?

Proponujemy Wam spędzenie tego czasu nie tylko przy dobrej dostosowanej do waszych oczekiwań muzyce, ale również w wesołej atmosferze.

Dzięki różnorodnym zabawom i konkursom przełamiecie nieśmiałość, poznacie się bliżej, a przede wszystkim będziecie się wspaniale bawili.

Onas
Onas

Na życzenie klientów organizowaną przez Was imprezę możemy wzbogacić o występ zespołów tanecznych, muzycznych, uczestników telewizyjnych talent-show, artystów scenicznych i kabaretowych.

Możecie skorzystać również z propozycji imprez tematycznych lub wybrać z nich najbardziej interesujące Was elementy.

Onas
Onas

W KLIMATACH PRL-u

Wsiadamy w wehikuł czasu i cofamy się do siermiężnych może ale bardzo ciekawych czasów przed 1989 rokiem.

Z nami dowiecie się jak to było dostawać wszystko na kartki, co to były dobra i towary luksusowe, odwiedzicie bar mleczny „APIS”, na chwilę wstąpicie w szeregi MO by potem stać się inżynierem budowlanym i westernowym rewolwerowcem jednocześnie.

Poza tym spróbujemy Wam przybliżyć codzienność tamtych czasów poprzez zabawne konkursy, zagadki i quizy.

Wszystko to doprawimy muzycznie niezapomnianymi hitami, które z pewnością porwą Was do tańca.

HAWAII PARTY

Zapraszamy na tropikalną hawajską plażę, na której zapanuje naprawdę gorąca atmosfera. Panie z girlandami na szyjach, kwiatami we włosach i w spódniczkach z liści palmowych, a panowie w słomianych kapeluszach i kwiaciastych koszulach.

Wśród atrakcji, oczywiście prócz obowiązkowych egzotycznych drinków, limbo i taniec hula, plażowe konkursy i zabawy, taniec ognia i wiele innych niespodzianek.

Atmosferę podgrzewać będą taneczne słoneczne przeboje z domieszką reagge i latino.

Niezapomniane wrażenia i moc wspomnień gwarantowana.

Onas
Onas

WIECZÓR TELETURNIEJÓW

Czy nigdy nie mieliście ochoty wziąć udział w teleturnieju telewizyjnym?

My Wam to umożliwimy. Z nami sprawdzicie się w „Jaka to melodia?”, odpowiecie na pytania w „Familiadzie”, spróbujecie swoich sił w „Milionie w minucie”.

Sprawdzimy również czy nadajecie się do „Jednego z dziesięciu” albo „Postaw na milion” i czy macie talent predystynujący Was do udziału w „You Can Dance” albo „The Voice of Poland”

Indywidualną i zespołową rywalizację umilimy Wam naprawdę szaloną dawką tanecznych przebojów.

Onas
Onas

BABSKI WIECZÓR

Specjalny program dedykowany tylko i wyłącznie paniom.

Impreza, w której energia i moc występują w czystej postaci. Prezentacje, konkursy, zabawy, wspólne tańce, zumba, karaoke i wiele, wiele innych atrakcji.

Odpowiedni scenariusz i atrakcje oraz energetyczne prowadzenie sprawiają, że kobiety w swoim gronie bawią się niesamowicie.

Oferujemy również jako uzupełnienie programu udział specjalnego gościa (wyłącznie dla osób dorosłych) oraz spotkanie z konsultantkami żywieniowymi, kosmetycznymi i mistrzami kuchni.

LATINO FUTBOL

Wybuchowa mieszanka południowego temperamentu z klimatem Maracany.

Latynowskie rytmy i futbolowa ekscytacja nad których odpowiednim poziomem i grą fair play czuwają: prawdziwy muzyczny macho i bardzo rozrywkowy sędzia piłkarski.

I nigdy nie widomo co będzie ważniejsze i co weźmie na tej imprezie górę: piłkarskie czy taneczne emocje.

Żeby ani przez moment nie wiało nudą proponujemy także naukę tańca, wspólną zumbę oraz ciekawe konkursy i zabawy.

Onas
Onas

Z TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

Fascynuje Was znany z serialu „Wspaniałe stulecie” świat sułtana Sulejmana Wspaniałego, kraina Alladyna, Alibaby i Szecherezady?

Zapraszamy do wyprawy do sułtańskiego haremu, obejrzenia i nauki egotycznego tańca brzucha i wspólnej zabawy przy afrykańskich bębnach.

Przy okazji przekonacie się co wspólnego mają największe światowe przeboje taneczne z bliskim wschodem, sprawdzicie czy nadajecie się na tureckiego janczara i przypomnicie sobie bohaterów „Baśni z tysiąca i jednej nocy”.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą imprez okolicznościowych. Tam również znajdziecie ciekawe propozycje na taneczne spotkania integracyjne.